GANSTA – esame santechninės ir priešgaisrinės įrangos didmenininkai bei kompleksinių sprendimų tiekėjai.

SVARBIAUSIA MUMS KLIENTŲ SĖKMĖ!

Jau beveik du dešimtmečius savo klientams – šildymo, santechnikos ir priešgaisrinių sistemų diegimo bei priežiūros profesionalams – esame ištikimas tiekimo partneris ir kvalifikuotas patarėjas. Ilgametė patirtis rinkoje ir įmonėje ištobulinti tiekimo bei aptarnavimo standartai mums leidžia ne tik pasiūlyti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius produktus, bet ir padaryti tai lanksčiai, greitai ir už konkurencingą kainą. Iš aukščiausios kokybės komponentų gaminame automatizuotus šilumos punktus. Esame vieni labiausiai patyrusių priešgaisrinės įrangos – gesinimo vandeniu – ekspertai, teikiantys tokių sistemų pasiūlymus ir konsultuojantys rangovus bei montuotojus.

MŪSŲ STIPRYBĖS:

  • TIESIAI IŠ GAMINTOJŲ. Dauguma mūsų prekių atkeliauja tiesiai iš garsiausių Europos ir pasaulio gamintojų, be jokių tarpininkų, todėl galime pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės produkciją, bet ir konkurencingas kainas. Galime užtikrinti visų reikalingų prekių tiekimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
  • SERTIFIKUOTI PRODUKTAI. Visi mūsų siūlomi produktai ir sistemos yra sertifikuoti ir atitinka ES keliamus reikalavimus.
  • KVALIFIKUOTI EKSPERTAI. Kaskart kreipdamiesi į mus, gausite vertingą ir kvalifikuotą konsultaciją bei patarimą iš santechnikos, šildymo, priešgaisrinių sistemų bei techninės izoliacijos spoecialistų.
  • PADALINIAI. Esame šalia jūsų: mūsų padaliniai veikia Vilniuje ir Kaune.
  • SANDĖLIAVIMAS-PRISTATYMAS. Sandėliuose praktiškai visada rasite tai, ko reikia jūsų projektui. Dirbame sparčiai ir lanksčiai – kad užsakymas kuo greičiau atsidurtų objekte. Medžiagas pristatome visoje Lietuvos teritorijoje. Pasandėliuojame ir klientų medžiagų atsargas.


Šilumos punktas

Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai padės rasti sprendimą

Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek profesionaliems montuotojams, tiek galutiniam vartotojui.  Vienas pagrindinių įmonės sėkmingos veiklos uždavinių – nepriekaištingas klientų aptarnavimas.